Європейський суд з прав людини.


Стаття 55 Конституції України надає право кожному, після використання всіх національних засобів правового захисту, звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод передбачає, що у разі порушення її положень особа, права якої були порушені, може звернутись до Європейського суду з прав людини.

Європейський суд з прав людини – організація, створена для контролю за дотриманням прав і свобод людини та громадянина, закріплених в Європейській конвенції з прав людини 1953 року.

Тобто, законодавець надає можливість особі, права та свободи якої порушені, звернутись за захистом своїх прав та свобод до Європейського суду з прав людини.

Процедура звернення до Європейського суду з прав людини є досить тривалою та проблематичною, оскільки необхідно правильно та коректно підготувати заяву та додаткові документи, і в цьому ми готові вам допомогти, пропонуючи наступні послуги:

-       надання консультацій по оформленню, написанню та направленню заяви до суду;

-       підготовка заяви та правове супроводження в суді.

 

Пошук по сайту

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті